Dualarımı Öğreniyorum 1.0.0.0 (winphone)

Dualarımı Öğreniyorum

Dualarımı Öğreniyorum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dualarımı Öğreniyorum, namazda okunan sure ve duaları Arapça ve Türkçe olarak bulabileceğiniz, dinleyebileceğiniz bir uygulama.

Dualarımı Öğreniyorum, Windows Phone cihazınızda kullanabileceğiniz dini uygulamalar arasında. Namaz kılmaya yeni başladıysanız namazda okunan tüm sureleri orijinal dilde ve Türkçe olarak öğrenebileceğiniz bu uygulama, beş vakit namazınızı tam manasıyla kılabilmenize yardımcı olacak.

Namaz kılmaya yeni başlayan bir Müslüman olarak namazda okunacak duaları biliyor ancak ne manaya geldiğini öğrenmek istiyorsanız Dualarımı Öğreniyorum uygulamasını Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirerek tüm dualara tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Sabah, öğle, ikindi, akşam, yatsı namazlarında mutlaka okunması gereken duaların hem okunuşunu, hem Türkçe manasını, hem de tüm kelimeleri renkli olarak gösteren uygulamada duaların sesli okunuşu da mevcut.

Duaları detaylı bir şekilde göstererek namazı dört dörtlük eda etmemize yardımcı olan uygulamada yer alan dualar arasında Besmele, Süphaneke, Ettehiyyatu, Allahumme Salli, Allahumme Barik, Rabbena Atina, Rabbenaağfirli, Kunut Duaları, Fatiha Suresi, Fil Suresi, Kurayş Suresi, Kevser Suresi, Nasr Suresi, Tebbet Suresi, Felak ve Nas Sureleri, Ayet-el Kursi, Asr Suresi, Amener Resulu, İnşirah yer almakta. Ayrıca Ezan okunduktan sonra okunan duayı da uygulama aracılığıyla öğrenebiliyorsunuz.

Dualarımı Öğreniyorum, Müslümanlar için farz kılınan namazda okunan dua ve sureleri tek bir yerde toplayan, duaların Türkçe anlamına da göstererek namazımızı bilinçli bir şekilde kılmamıza imkan tanıyan harika bir dini uygulama.

YORUMLAR