Facebook Beta 8.3.3.1 (winphone)

Facebook Beta

Facebook Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Beta uygulamasını Windows Phone telefonunuza yükleyerek sosyal ağın en yeni özellikleri herkesten önce deneyimleyebilirsiniz.

Çoğu akıllı telefon ve tablette ön yüklü gelen sosyal ağ uygulamaları arasında yer alan Facebook’un Windows Phone platformu için hazırlanmış resmi uygulaması bulunmasa da Microsoft, kendi geliştirdiği Facebook uygulamasını kullanıcılara sunarak mağazadaki önemli açığı kapatıyor.

Microsoft tarafından geliştirilen Facebook uygulamasının Android ve iOS cihazlarımızda kullandığımız Facebook uygulamasından neredeyse hiçbir farkı yok diyebilirim. Hem arayüz hem de işlevsellik yönünden sürekli olarak geliştiriliyor olması da Windows Phone Mağazası’nda yayınlanan ancak güncellenmeyen çok sayıda uygulama olduğunu düşündüğümüzde artı bir özellik. Her ne kadar Windows Phone için Facebook uygulaması yeterli bir sosyal ağ deneyimi sunuyor olsa da Facebook’un en yeni özelliklerini deneyimleyebilmeniz için uygulamanın beta sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Facebook Beta, adından da anlayacağınız üzere geliştirilme aşamasında olduğundan birtakım eksiklikler içeriyor ancak bunun yanında birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Uygulamanın en yeni sürümü olan 8.3.3.1 ile birlikte yeni tasarım, video yükleme, messenger desteği, fotoğraflara yorum gönderme, yorumları düzenleyebilme, sticker yorumlarını görüntüleyebilme gibi özelliklerin yanında etiketleme, yükleme, performans, bildirimlerde iyileştirmelere gidildiğini görüyoruz. Bu açıdan Windows Phone kullanıcısı olarak artık Facebook’u kullanmaktan daha keyif alacağınızı söyleyebilirim.

Facebook Beta uygulaması sürekli geliştirildiğinden birtakım sorunlarla kesinlikle karşılaşacaksınız. Bu durumda uygulamanın ayarlar sekmesine konumlandırılmış geri bildirim menüsünü kullanarak o anda karşınıza çıkan sorunu doğrudan Microsoft’a iletebilirsiniz.

YORUMLAR