Fail Hard 1.0.0.0 (winphone)
Fail Hard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    243

  • Üretici

    Fingersoft

Fail Hard, dünyanın en iyi dublörü olmaya çalıştığınız bir beceri oyunu.

Fail Hard, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip boş zamanınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz bir beceri oyunu.

Fizik tabanlı oynanışa sahip oyunda dünyanın en iyi dublörü olmaya karar veren bir adamı kontrol ediyoruz. Her dublör gibi birbirinden tehlikeli hareketleri kusursuzca yapmaya çalışıyor ve yüksek puan elde etmeye çalışıyoruz. Oyuna tahmin edeceğiniz üzere ısınma hareketleri ile başlıyoruz. Toplamamız gereken sanal parayı kazandığımızda bir sonraki bölümün kilidi açılıyor. Bölüm demişken oyun hep aynı yerde geçmiyor. İlerledikçe daha zorlu platformlarla karşılıyor ve en ufak hatada kendimize büyük zarar vereceğimiz hareketlere imza atıyoruz. Tabii ki bölümler kademe kademe açılıyor ve fiyat olarak (sanal para ile satın alınabiliyor.) oldukça pahalılar.

Çılgın müzikler eşliğinde oynadığımız akrobasi oyununda ilk başlarda sahibi olmasak ta bizi darbelere karşı koruyan çok sayıda aksesuar ve platformları daha kolay aşmaması sağlayan araç yer alıyor. İlerledikçe açabileceğiniz bu öğeler ateş pahası olduğundan oyunda baya bir vakit harcamanız gerekiyor.

Orta kalite görseller ve heyecanlandıran müziklerle bizleri karşılayan Fail Hard oyununun kontrollerinin çok basit olduğunu söyleyebilirim. Hızlanmak, yavaşlamak, uçmak için ekranın sol ve sağ tarafında bulunan silik butonları kullanıyorsunuz. Tabii ki bölümleri en iyi puanla tamamlamak için bunları dozunda kullanmanız gerekiyor. Aksi halde dublörümüz yere çakılıyor.

Fail Hard, vakit öldürmek için birebir Windows Phone oyunlarından biri. Farklı türleri harmanlayan yapım ücretsiz olması yönünden bir şansı hak ediyor.

YORUMLAR