Flappy Defense (winphone)

Flappy Defense

Flappy Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Defense mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Flappy Defense bir süre önce büyük bir beğeni yakalayan Flappy Bird'ün kahramanı olan kuşları avladığınız bir mobil kule savunma oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz tower defence türünde bir oyun olan Flappy Defense, bize Flappy Bird'de yaşadığımız acı tecrübelerin ve saç baş yoldurtan stresin intikamını alma imkanı veriyor. Hatırlanacağı üzere Flappy Bird'de bir türlü borularından arasından geçemeyen ve uçmakta zorlanan bir hayli beceriksiz kuşları yönetiyorduk. Flappy Defense'de ise bu kuşları avlamaya başlıyoruz. Bu iş için bir boruyu kullanıyoruz ve üzerimizden uçan kuş sürüsüne gülleler fırlatarak onları yok etmeye çalışıyoruz.

Flappy Defense sürprizlerle dolu bir oyun. Oyunda 9 farklı türde kuş karşımıza çıkıyor. Bu kuşların kimi kendini iyileştirebiliyor, kimi daha hızlı uçuyor, kimi görünmez olabiliyor. Ayrıca dev bölüm sonu canavarı niteliğindeki kuşlar da karşımıza çıkıyor. Bu kuşları alt edebilmek için topumuzu ve güllelerimizi geliştirerek verdiğimiz hasarı, ateş etme sıklığımızı geliştirebiliyoruz ve ek özellikler kazanabiliyoruz. Bize yardım eden minik toplar, patlayan gülleler, daha büyük gülleler kullanabileceğimiz geliştirme seçenekleri. Bu geliştirmeleri kuşları avlayarak elde ettiğimiz altın ile satın alabiliyoruz.

Flappy Defense zorlu ve bağımlılık yapıcı bir mobil oyun.