Flow Free: Bridges 1.0.0.0 (winphone)

Flow Free: Bridges

Flow Free: Bridges
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    Big Duck Games

Flow Free: Bridges, akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz güzel bir zeka oyunudur.

Flow Free: Bridges, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizde sıkılmadan uzun süre keyif alarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Mobil platformdaki en iyi bulmaca oyunlarından Flow Free’nin devamı niteliğinde hazırlanan oyunda çözmeniz gereken 900 bulmaca sizleri bekliyor.

Renkli boruları birbirine bağlayarak bir akış oluşturmaya çalıştığınız Flow Free oyunun ikinci sürümünde bulmacaları çözmek her zamankinden daha zor. Boruları çapraz şekilde birbirine bağlayan yeni köprüler işinizi oldukça zorlayacak. Yüzlerce seviyeden oluşan bölümleri ücretsiz olarak oynayın, zamana karşı modunda süreye karşı yarışın veya rahatlama moduna geçiş yaparak basit bir şekilde oynayın.

Flow Free: Bridges, her seviyedeki oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği bir bulmaca oyunu. 5x5 bir tabloda başladığınız oyunda ilerledikçe tablo sayısı, eşleştirmeniz gereken boru sayısı da artıyor. 14x14 bir tabloda renkli boruları eşleştirmek oldukça zor. Farklı tablolar ve zorluk seviyelerinin yanında bulmacaları hızlı çözmenizi gerektiren, farklı süre seçenekleri sunan zamana karşı modu da oldukça eğlenceli.

Flow Free: Bridges, Windows Phone kullanıcıları tarafından tam not almayı başaran ender bulmaca oyunlarından. Hem de ücretsiz!

YORUMLAR