happn 0.9.4.11 (winphone)
happn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    335

  • Üretici

    happn

Happn, konum tabanlı çalışan arkadaşlık uygulaması olarak öne çıkıyor ve Windows Phone cihazlarda da kullanılabiliyor.

Happn, karşı cinse duygularını açıklayamayan utangaç, çekingen kişiler için özel hazırlanmış arkadaşlık uygulamalarından biri. Son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan uygulama konum bazlı çalışıyor ve tamamen güvenli olmasıyla dikkat çekiyor.

Happn, parti, kafe, metro gibi insanların en çok bulundukları ortamlarda kullanılabilecek bir sosyal ağ uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu ortamlarda oldukça fazla sayıda insan bulunduğundan bazı insanlar topluluk içinde çekingenlik gösterebiliyor ve birinden hoşlansa dahi yanına gitmekten, duygularını açmaktan vazgeçebiliyor. Happn bu tip insanlar için hazırlanmış.

Windows Phone platformunda da ücretsiz olan arkadaş bulma uygulamasının en önemli özelliği konum tabanlı çalışması. Uygulamanın işleyişi de oldukça basit. Örneğin; bir partiye gittiniz veya kafedesiniz. Uygulamayı açıyorsunuz ve Happn size aynı ortamda sizin gibi arkadaş arayan biri olup olmadığını gösteriyor (harita da sunuyor). Bulduğu profilleri ana akışınıza yansıtıyor. Bu aşamadan sonra kişinin profilini beğenerek arkadaşlık isteği göndermiş oluyorsunuz. Karşı taraf ta sıcak bakarsa sohbet ortamı doğuyor.

Aynı ortamda bulunduğunuz kişiyle tanışmanıza vesilen olan Happn uygulamasını kullanabilmeniz için adınızı ve yaşınızı girmeniz, profilinize resim eklemeniz ve ilgi alanlarınızı belirtmeniz gerekiyor. Yani hakkınızda ne kadar fazla bilgi sunarsanız karşı taraf ta size o kadar sıcak bakacaktır prensibi geçerli.

İnsanlarla iletişimde zayıfsanız, duygularınızı sadece kendinize söyleyebiliyorsunuz Happn uygulamasını denemenizi öneririm.

YORUMLAR