Hardest Game 1.0.0.0 (winphone)

Hardest Game

Hardest Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hardest Game, reflekslerinizi ölçen, beyninizi test eden mini oyunlar içeren popüler bir Windows Phone oyunu.

Hardest Game, Android ve iOS platformunda 10 milyon indirmeye ulaşmayı başarmış dünyanın en zor oyunu olarak kendini tanıtan Hardest Game Ever 2 oyununun başarılı bir kopyası. Görsellikten ziyade eğlence üzerine hazırlanmış bir oyun olduğundan eski Windows Phone cihazlarda da rahatlıkla oynanabiliyor ve de ücretsiz.

Android ve iOS’ta seri haline gelmiş popüler beceri oyunu Hardest Game Ever’ı Windows Phone cihazımıza taşıyan yapım resmi oyundan hiçbir farklılık göstermiyor. Sinir eden mini oyunların hepsi mevcut. Reflekslerinizi ölçmek ve geliştirmek üzerine oynayabileceğiniz oyunlar arasında terlikle hamamböceği öldürme, taş kağıt makas, ayak altını gıdıklama gibi klasik ancak zorlayıcı oyunlar bulunuyor. Tüm oyunlarda hızlı olmak oldukça önemli. Bu yüzden oyuna başlamadan önce kısa bilgilendirici yazıyı okumanızı, es geçmemenizi öneririm. Oyunun amacını gösteren yazıları okuduktan sonra oyuna başladığınızda ise hiç vakit kaybetmemeniz gerekiyor. Bölümü geçmek için istenileni yapmak tek başına yeterli olmuyor. Aynı zamanda parmaklarınızı olabildiğince hızlı kullanmanız gerekiyor.

Hardest Game kolay modda bile harika zamanlama isteyen zorlayıcı oyunlar sunuyor. Ancak bu oyunlar size basit geldiyse orta hatta zor düzeydeki oyunları oynamayı seçebilirsiniz. Tabii ki daha gelişmiş refleksler isteyen oyunları görebilmeniz için öncelikle kolay ve orta düzeyde hazırlanmış oyunların tümünü oynamanız, tamamlamanız gerekiyor.

Parmakları hızlandıran, beyni test eden milisaniyenin önemli olduğu harika mini oyunlar içeren Hardest Game oyununu Windows Phone cihazınıza indirip denemenizi öneririm. Tabii yeterince hızlı ve sinirlerinizi kontrol edebilen biriyseniz...