Jigty Jigsaw Puzzles (winphone)

Jigty Jigsaw Puzzles

Jigty Jigsaw Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jigty Jigsaw Puzzles (Jigty Jigsaw Yapbozları), her yaşta kişiye özel yapbozlar sunuyor.

Jigty Jigsaw Puzzles (Jigty Jigsaw Yapbozları), her yaştan kişinin çözebileceği yapbozlar içeren bir Windows Phone oyunu. Yapboz çözmeyi seviyorsanız ancak parçalarının odanızın dört bir köşesine dağılmasından şikayetçi iseniz ortalığı dağıtmadan mobilde oynayabileceğiniz harika bir yapboz oyunu diyebilirim.

Şu ana kadar Talking serileriyle karşımıza çıkan popüler üretici Outfit7 imzasını taşıyan Jigty Jigsaw Puzzles oyunu yapboz parçalarıyla uğraşmaktan keyif alan herkese hitap eden bir bulmaca oyunu. İçerisinde hem çocukların hem de yetişkinleri çözebileceği onlarca yapboz bulunuyor.

Jigty Jigsaw Yapbozları oyununda yapbozları zorluk düzeyine göre ayırabiliyorsunuz. “Yapboz çözmek benim işim!” diyorsanız yüzlerce dönen parçadan oluşan yapbozları tam da size göre. Eğer yapbozla haşir neşir olan çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa onun için de çizgilerle çok daha basitleştirilmiş yapbozlar bulunmakta. 4 parçadan 144 parçaya kadar değişen yapboz çeşitleri farklı görsellerle karşınıza geliyor. Görselleri beğenmezseniz dilediğiniz bir fotoğrafı da yapboza dönüştürebiliyorsunuz.

Evde yapboz oynama keyfinizi bölen birileri varsa, yüzlerce parçadan oluşan yapbozunuzun hep bir parçası eksik kalıyorsa veya her defasında aynı yapbozu çözmekten sıkıldıysanız tüm bu sorunları çözen Jigty Jigsaw Puzzles oyununu kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR