KDV Hesapla 1.1.0.5 (winphone)
KDV Hesapla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,185

  • Üretici

    RSFGNSoft

Windows Phone için ücretsiz olarak KDV hesaplayabileceğiniz bir uygulama.

KDV hesaplamaya adanmış bir hesap makineniz olsun isterseniz Windows Phone cihazınızla bu hayalinizi artık gerçekleştirmek mümkün olacak gibi gözüküyor. Çünkü, KDV Hesapla isimli bu sade ama kullanışlı uygulamam tamamen bu amaca hizmet eidiyor. Yerli bir çalışma olduğu için Türkçe dil desteğine de sahip olan KDV Hesapla ile KDV'nin en ince ayrıntısına sanbiyeler içerisinde ulaşmak mümkün olacak.

Öncelikle Türkiye üzerindeki KDV oranlarını baz alarak yüzde 8, yüzde 16 ve yüzde 26 gibi kısayolları sunup hızlı hesap işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılan bu kendine has çalışma bununla da yetinmeyip özel değerler vermek istediğiniz zaman elle girebileceğiniz farklı KDV oranları da oluşturmanızı sağlıyor.

Özelllikle ürünlerin ham fiyatları ve KDV eklenince olan durumlarını hesaplamak için kullanışlı bir enstrümana dönüşebilecek olan bu mobil uygulama Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Windows Phone'un menü içi görüntülerini andıran arayüz uygulamayı kullanırken size saha doğal bir izlenim verecektir.

YORUMLAR