Kuku Kube 1.0.0.0 (winphone)

Kuku Kube

Kuku Kube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuku Kube, farklı renkte küpü bulmanız gereken rengarenk bir Windows Phone bulmaca oyunu.

Kuku Kube’ün gözünüzü test edebileceğiniz en iyi Windows Phone oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Rengarenk küplerden oluşan geniş bir tabloda farklı olanı bulmayı gerektiren zorlu bulmaca oyunu tamamen ücretsiz ve reklamsız.

Ufak boyutlu olduğundan ve yüksek kalitede görseller sunmadığından Windows Phone 8 üzeri tüm cihazlarda çalışabilen Kuku Kube oyununda amaç farklı renkte olan kutucuğu bulmak. İlk bölümde 2x2 tablo ile bizleri karşılayan oyunda 3x3, 4x4 derken oldukça büyük tabloları karşımıza çıkarıyor. İşin kötü yanı ise tablolar büyüdükçe bulmacanın zorluk düzeyi de artıyor. Birkaç bölüm geçtikten sonra daha parlak ve ana renge daha yakın tonlarda hazırlanmış farklı küplerle karşılaşıyorsunuz. Dolayısıyla harika bir göze sahip değilseniz oyun bir dakika gibi kısa sürede sonlanmış oluyor.

Gözü test eden ancak fazla oynamada gözü yoran bir bulmaca oyunu olan Kuku Kube’yi eğlenceli kılan nokta ise süre sınırlaması olması. 60’dan geri sayım başladığında oyunu yüksek puanla tamamlamanız için farklı renkte küpleri olabildiğince hızlı bir şekilde farketmelisiniz. (Oyunun yapımcılarına göre verilen süre içerisinde 30. Seviyeden sonrasını görürseniz süper gözlere sahipsiniz.) Puanınızı arkadaşlarınızla paylaşıp onlara meydan okuma şansına da sahipsiniz.

Not: Kuku Kube oyunu ilerleyen bölümlerde farklı küpü daha zor ayırt edebilmemiz için daha canlı renkler sunuyor. Parlaklık seviyesi arttığından oyunu oynamaya başlamadan önce cihazınızın ekran parlaklık seviyesini indirmenizi ve oyunu uzun süre oynamamanızı öneririm.

YORUMLAR