Luxury City Parking 3D 1.0.0.0 (winphone)

Luxury City Parking 3D

Luxury City Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Luxury City Parking 3D, tamamen ücretsiz ve yerli araba park etme oyunu.

Luxury City Parking 3D, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz araba park etme oyunlarından biri ve yerli yapımlar arasında bulunuyor. Park etme yeteneğinizi test eden oyunda birbirinden lüks spor arabalar sunuluyor.

Her biri farklı sürüş tekniği gerektiren oldukça lüks spor arabaları daracık alanlara park etmek için uğraş vereceğiniz oyunda hata yapma lüksünüz bulunmuyor. Aracınızın herhangi bir yerini çarptırmanız durumunda oyuna baştan başlamak durumunda kalıyorsunuz. Dikkatli, son derece yavaş şekilde park etme noktasına giderek bu sorunu çözebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira bölümü tamamlanız için hem park noktasına istenildiği gibi park etmeniz, hem de size verilen süreyi aşmamış olmanız gerekiyor.

Orta kalitede grafiklerle bizleri karşılayan Luxury City Parking 3D oyununda kontroller alışılmışın biraz dışında. Sol tarafta direksiyon simidi bulunurken, sağ tarafta fren, gaz ve vitese yer verilmiş. Kesinlikle bir alışma evresi gerektiren bu kontrollere alternatif sunulmamış.