Farm Up

Farm Up

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,855
  • DOSYA BOYUTU 172.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Realore Studios

Farm Up eğlenceli bir çiftçilik oyunudur

Farm Up Windows 8 veya üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir çiftlik kurma oyunudur.

Farmville benzeri bir çiftçilik oyunu olan Farm Up'ın hikayesi 1930'lu yıllarda geçmektedir. Bu yıllarda hakim olan ekonomik kriz tarımla uğraşan bir eyalet olan Cloverland'ı etkilemiş ve mahsüller azalmaya başlamıştır. Biz ise bu senaryo içerisinde Jennifer adlı bir girişimciyi kontrol ediyoruz ve iflas etmiş bir çiftliği ailemizin yardımı ile devralarak üretimi güçlendirmeye, ekonomiyi kalkındırmaya çalışıyoruz.

Farm Up bize hem tarım hem de hayvancılıkla uğraşma imkanı veriyor. Çiftliğimizdeki tarlalara farklı sebze ve meyveler ekip yetiştirebiliyoruz ve bu ekinleri hasat ederek yeni geliştirmeler için kaynak toplayabiliyoruz. Bunun yanında çiftlik hayvanlarımızdan elde edeceğimiz ürünler de bize kaynak kazandırıyor ve çiftliğimizin verimliliğini arttırıyor. Oyunda çiftliğimizi sürekli geliştirebiliyoruz ve birçok yeni yapıyı çiftliğimize kazandırarak üretim kapasitemizi arttırabiliyoruz.

Türkçe desteğine de sahip olan Farm Up her yaştan oyun severe hitap ediyor ve kolayca oynanabiliyor.