City Island 3

City Island 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,964
  • DOSYA BOYUTU 51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sparkling Society

City Island 3, kendi metropolünüzü kurup yönettiğiniz simülasyon tadında zaman geçirten harika bir oyun.

City Island 3, mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarlarda da oynanabilen oldukça popüler şehir kurma ve yönetme oyunu. Animasyonlarla zenginleştirilmiş görsellere sahip olan oyunda kendi takımadalarınızın sahibi oluyorsunuz.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen ve tamamen Türkçe arayüzle gelen City Island 3 oyununda kendi metropolünüzü kurup yönetiyorsunuz. Tabii ki oyunun başlangıcında bize verilen alan oldukça sınırlı. Görevleri tamamladıkça sınırlarınızı genişletiyor ve köyünüzü küçük bir şehre sonrasında da metropole dönüştürüyorsunuz.

Metropolünüzü oluştururken hem karada hem de deniz çevresinde kurabileceğiniz 150’den fazla yapı bulunmakta. Ağaçlar, parklar, iş yerleri, yeme – içme mekanları kısacası kalabalık şehrinizde yaşamlarını sürdürecek olan insanların mutlu olmasını sağlayacak her şey elinizin altında. Tabii ki her ne kurarsanız kurun kapasitesini yükseltmeniz gerekiyor. Aksi halde gün geçtikçe kalabalıklaşan şehriniz insanlara dar gelmeye başlıyor ve onlar için çırpınıp didiğindiğiniz insanlar bir bir şehrinizi terketmeye başlıyorlar.

Hayalinizdeki şehri kurmanıza izin veren City Island 3 oyununun tek eksi yanı fazla zaman harcatması. Oynanış gerçek zamanlı olduğundan şehrinizi oluşturan yapıların kurulması zaman alıyor. Şehrinizin çok çabuk gelişmesini de sağlayabiliyorsunuz ancak bunun için gerçek para harcamanız gerekiyor.