Magnify News Reader 3.1.7.0 (winphone)

Magnify News Reader

Magnify News Reader
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magnify News Reader ile tüm haber kaynaklarınız tek bir yerde.

Magnify News Reader, Windows Phone kullanıcılarına özel geliştirilmiş olup, Nextgen Reader'a alternatif olarak kullanılabilecek kadar başarılı olduğunu düşündüğüm bir haber okuma uygulaması. Animasyonlarla desteklenmiş benzersiz arayüzü ile dikkat çeken uygulama ile tüm haber kaynaklarınızı tek bir yere toplayabilir ve favori web sitelerinizin hazırladıkları haberleri siteden siteye atlamadan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarla uyumlu olan ve maalesef ücretsiz veya deneme sürümü olarak kullanılamayan Magnify News Reader, Nextgen Reader gibi Feedly hesabınızla senkronize çalıştığından hali hazırda oluşturduğunuz rss kaynaklarını aktarmak için ayrıca uğraşmıyorsunuz. Video ve GIF dosyalarını da açabilen uygulamada okuyamadığınız makaleleri kaydedebiliyor, OneNote, Pocket veya Instapaper hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Eklediğiniz haber kaynaklarından gelen yeni içerikleri kilit ekranından da ulaştırabilen Magnify News Reader’da haber kategorilerini dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Yeniden düzenleyebiliyor, isimlendirebiliyor veya kaldırabiliyorsunuz. Özel akış ekleyebiliyor veya anahtar kelimeleri kullanarak arama yapabiliyor ve kaynağa hızlıca ulaşarak akışlarınız arasına alabiliyorsunuz.

Magnify News Reader, Nextgen Reader’dan daha başarılı bir rss okuma uygulaması olmasına rağmen ücretsiz olmaması ve deneme sunmaması kötü.

YORUMLAR