Messaging Skype (winphone)

Messaging Skype

Messaging Skype
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Messaging Skype, Windows 10 Mobile kullanıcılarına sunulmuş, Skype entegreli SMS uygulaması ve ücretsiz.

Messaging Skype, Windows Phone telefonlarını Windows 10 Mobile’a güncellemiş kullanıcılara özel hazırlanmış, telefonun varsayılan sms uygulaması yerine geçebilen bir iletişim uygulaması ve ücretsiz olarak indirilebiliyor; beta aşamasında olduğunu da belirteyim.

Final sürümünde Skype'ın yerine geçeceğini düşündüğüm Messaging Skype'ı, bir yandan kısa mesajlarınızı kontrol edebildiğiniz diğer yandan Skype kişilerinizle ücretsiz olarak mesajlaşabildiğiniz, görüntülü yüksek kalitede sohbetler gerçekleştirebildiğiniz ve sesli aramalar yapabildiğiniz gelişmiş bir iletişim uygulaması olarak özetleyebilirim. Şu anda geliştirilme aşamasında ancak hali hazırda Skype uygulamasından çok daha çekici durduğunu, daha fazla özellik sunduğunu söyleyebilirim.

Apple’ın FaceTime uygulamasını hatırlatan Messaging Skype Beta’yı Windows Phone telefonunuzun mesajlaşma uygulaması yerine kullanmaya başlamak için hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Uygulamayı yüklediğiniz vakit kısa mesaj bildirimlerini Messaging Skype üzerinden alıp almayacağınız soruluyor ve evet butonuna dokunarak varsayılan mesajlaşma uygulamanız olarak ayarlamış oluyorsunuz. Bu noktadan sonra Microsoft hesabınıza giriş yaparak tek bir uygulama üzerinden hem Skype arkadaşlarınızla konuşmalarınızı sürdürebiliyor, hem de kısa mesajlarınızı alıyorsunuz.

Siyah ve mavinin harika uyumunu yansıtan modern ve olabildiğince sade arayüzle bizleri karşılayan Messaging Skype uygulaması ile iPhone, Android ve PC’lerinde Skype yüklü arkadaşlarınızla iletişime geçebiliyorsunuz.

Windows Phone’un varsayılan mesajlaşma uygulamasını rafa kaldıracağını düşündüğüm Messaging Skype’ı deneyebilmeniz için Windows 10 Mobile’ın önizleme sürümünün kurulu olması gerekiyor.

YORUMLAR