Mint.com Personal Finance (winphone)

Mint.com Personal Finance

Mint.com Personal Finance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Intuit Inc

Mint uygulaması ile harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

En iyi çevrimiçi para yönetim uygulamaları arasında gösterilen Mint'in Windows Phone sürümüdür. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan kişisel finans yönetim uygulaması ile harcamalarınızı takip edebilir, bütçe oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

13 milyon kişinin tercih ettiği Mint uygulamasını Windows Phone'lu telefonunuza yükleyerek tüm mali durum hesaplarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz. Hazır kategorileri kullanarak ev, eğitim, fatura, seyahatiniz ve diğer tüm harcamaları aylık olarak takip edebilir, içinde bulunduğunuz ay nereye ne kadar harcadığınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Harcamalarınız doğrultusunda bütçenizi aşıp aşmadığınızı grafik üzerinde görebilirsiniz.

Kişisel finans yönetim uygulaması Mint'in en önemli özelliklerinden birisi de uyarı ve öneriler. Bu özellik sayesinde haftalık ve aylık bazda, yaptığınız harcamaların genel bir özetini görebilir, tavsiyeleri izleyerek paranızı en verimli şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Cihazınız kaybolsa dahi finansal bilgilerinizi koruyan Mint uygulaması, harcamalarınızı takip edebileceğiniz, bütçenize kontrol altına alabileceğiniz harika bir uygulama.

YORUMLAR