My Little Pony 1.8.3.1 (winphone)

My Little Pony

My Little Pony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Pony, Windows Phone Mağazası'nda çocuğunuz için seçebileceğiniz en ideal oyunlardan biri.

My Little Pony, sembolleriyle dikkat çeken milyonlarca çocuğun sevgilisi sevecen pony oyucaklarıyla oynama imkanı tanıyan bir Windows Phone oyunu.

Çocuklar için özel tasarlandığından capcanlı menülere sahip olan oyunda Prenses Celestia’nın en başarılı öğrencisi Twilight Sparkle ve arkadaşlarına eğlenceli bir dünya sunmak için uğraş veriyoruz. Ancak işimiz oldukça zor. Çünkü asırlardır kendini gizlemeyi başarmış karanlığın temsilcisi Nightmare Moon serbest kalmış ve pony’lerin yaşadığı topraklarda hakimiyeti kurup bu güzel ortamı bozmak istiyor. Tabii ki bu emeline ulaşamayacak. Eğlencenin hüküm sürdüğü topraklarda ışık ve arkadaşlık hiç kaybolmayacak.

Animasyon dizisinden mobile uyarlanan oyunlar arasında bulunan My Little Pony’de tüm karakterlerin sesleriyle birlikte dahil edildiğini görüyoruz. Rainbox Dash, Fluttershy, Applejack dahil sevilen pony’lerin hepsi oyunda karşımıza çıkıyor. Onlarla kısa süreliğine de olsa oynayabildiğimiz çok sayıda oyun da mevcut. Top zıplatma, elma toplama, sihirli kanatlar pony’lerle sıkılmadan vakit geçirebildiğimiz mini oyunlardan bazıları.

Çocukların ister tek başlarına isterlerse de arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecekleri süper eğlenceli bir oyun olan My Little Pony, Windows Phone’da da ücretsiz (yeni oyun ürünleri ayrıca satılıyor.) ve Türkçe olarak geliyor. Teknolojik aletleri kurcalamayı seven çocuğunuz varsa ortalığı birbirine katmadan oynayabileceği bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR