Myth Defense LF 2.1.0.0 (winphone)

Myth Defense LF

Myth Defense LF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Myth Defense LF eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Myth Defense LF boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir strateji oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı teleofnlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Myth Defense LF'de aydınlığın tarafına geçiyoruz ve topraklarımıza saldıran iblisleri ve hizmetkarlarını durdurmaya çalışıyoruz. Oyunda düşmanlarımız üzerimize dalgalar halinde gelmekte ve bzizim temel amacımız bu düşman dalgaları karşısında hayatta kalmak ve düşmanların karargahımıza girmesini engellemek. Bu iş için kullanabileceğimiz temel silahlarımız ise farklı saldırı şekline sahip olan savunma kulelerimiz.

Myth Defense LF'de oyuncular 22 farklı türe sahip savunma kulelerini kullanabilmekteler. Bu zengin savunma kulesi seçeneğinin yanısıra tuzaklar da işin içine dahil oluyor. Düşmanlarımızın saldırdıkları güzergahlar üzerine kurabileceğimiz bu tuzaklar ile zor anlarda rahat bir nefes alabiliyorsunuz.

Myth Defense LF'de 2 farklı zorluk modu yer alıyor. Bu modlar sayesinde her oyuncu kendi yetenekleri ile uyumlu bir mücadeleye dahil olabilmekte.