Paradise Island 2 (winphone)

Paradise Island 2

Paradise Island 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paradise Island 2, kendi tropik adanızı kuracağınız simülasyon tarzında bir Windows Phone oyunu.

Paradise Island 2, şehir kurma simülasyon oyunlarından keyif alan milyonlarca kişiyle birlikte veya arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz uzun soluklu bir ada kurma oyunu. Tropik adanızı eğlence mekanlarıyla süsleyip turistlerin ziyaret etmesini sağlamanız gereken oyunda ödüller içeren onlarca görev de sizleri bekliyor.

Uzun zaman harcattıran detaylı şehir kurma oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kendi adanızı kurabileceğiniz bu oyuna hayır demeyeceksiniz. Game Insight’ın seri haline gelmiş popüler yapımları arasında olan Paradise Island’ın devam oyununda tropik adaya yerleşiyorsunuz. Amacınız daha önce kimlerin yaşadığını bilmediğiniz bu adayı cennete dönüştürmek.

Oyunun gidişatını gösteren animasyonlarla süslenmiş kısa süreli eğitim bölümünü tamamladıktan sonra adanızı ufaktan yapılandırmaya başlıyorsunuz. Gerek kara gerekse de deniz çevresinde adanıza turist akışını sağlamak için konumlandırabildiğiniz onlarca yapı mevcut. Lüks oteller, şık restoranlar, alışveriş merkezleri, eğlence mekanları dahil çok sayıda seçeneğinize var.

Oyun ekranı daha önce şehir simülasyon oyunu oynadıysanız hemen alışabileceğiniz basitlikte. Kaçıncı seviyede olduğunuzu, ne kadar geliştiğinizi, ekonomininizin durumunu üst taraftan kontrol ediyor, yapı üretmek ve görevlerinizi takibini yapmak için de sol tarafı kullanıyorsunuz. Oyunun eksi yanını bu noktada söylemekte fayda var. Ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ne menüler ne de diyaloglar Türkçe olmadığından az da olsa yabancı dil bilmeyenler keyif almayacaktır.

YORUMLAR