Path BETA 1.1.0.1759 (winphone)

Path BETA

Path BETA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Path, çevrenizle etkileşime geçebileceğiniz kolay kullanımlı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Kişiye özel sosyal ağ uygulaması olarak bilinen Path’in Windows Phone’lu cihazlar için geliştirilmiş sürümüdür. Windows Phone 8’li akıllı telefonunuzla kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulaması ile sadece belirlediğiniz kişilerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken sosyal ağ uygulaması Path, gizliliğinize önem veren bir uygulamadır. Kiminle neyi paylaşacağınıza siz karar verirseniz. Durum güncellemesinden yer bildirimine, video ve fotoğraf paylaşımından müzik paylaşımına kadar birçok seçenek sunan sosyal ağ uygulaması tamamen ücretsizdir.

Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen sosyal ağ uygulaması ile çeşitli filtreler ve düzenleme araçlarıyla bambaşka görünüm kazanan video ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, nasıl hissettiğinizi yazabilir, check-in yapabilir, o an dinlediğiniz bir müziği, izlediğiniz bir filmi veya okuyup beğendiğiniz bir kitabı paylaşabilirsiniz. Çapraz gönderim özelliği sayesinde Path üzerinde paylaştığınız bir gönderinin diğer sosyal ağ hesaplarınızda paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Twitter, Gmail ve rehber senkronizasyonu ile Path uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı görebilir, dilerseniz Path uygulamasını denemeleri için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sadece çevrenizle paylaşımda bulunabileceğiniz, kullanımı basit ve şık arayüzlü sosyal ağ uygulaması Path’in Windows Phone sürümü şu anda beta aşamasında olduğundan bazı eksiklikler içerse de, kesinlikle denenmesi gereken uygulamalardan.

1.1 sürüm yenilikleri:

  • Konum check-in ile ilgili bir bug düzeltildi.