PicPlayPost 1.0.0.143 (winphone)

PicPlayPost

PicPlayPost
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PicPlayPost, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğraflardan, GIF'lerden, videolardan kolaj yapabileceğiniz popüler bir uygulama.

PicPlayPost, Windows Phone telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çekip sosyal ağlarda paylaşmayı seven biriyseniz olduça hoşunuza gidecek bir uygulama ve benzerlerinden oldukça farklı. Fotoğraflarınızdan kolaj oluşturmak yerine çektiğiniz videoları aktarıp kolajlara döndürebiliyorsunuz yani videolu kolajlar hazırlayabiliyorsunuz.

Sosyal ağlarda fazlaca zaman geçiren biriyseniz tek fotoğrafta birden fazla fotoğraf içeren paylaşımlara mutlaka denk gelmişsinizdir. Kolaj yapma günümüzde oldukça basit; mobil cihazlar üzerinden birkaç basit dokunma ile kolaylıkla yapılabiliyor ve her platformda ayrı uygulama olarak mevcut. Tek bir kareye birden fazla fotoğraf sığdırmamıza izin veren bu uygulamalarla sabit kolajlar hazırlayabildiğiniz gibi hareketli (videolu) kolajlar da hazırlayabiliyorsunuz. Telefonunuzdaki videoları kolajlara dönüştürebileceğiniz uygulamalaran birisi de PicPlayPost.

Windows Phone platformunda da aynı kalitede karşımıza çıkan PicPlayPost uygulaması ile iki farklı şekilde kolaj oluşturabiliyorsunuz. Hareketli GIF’lerinizden veya videolarınızdan kolaj yapma şansına sahipsiniz. Kolajlarınızı hazırlarken müzik ekleme, video ve müziğin süresini ayarlama ve de kolaj uygulamalarının olmazsa olmazları farklı kenarlık, arka plan ve ekran boyutu seçme gibi pek çok araç elinizin altında ve hepsini kullanmak oldukça basit.

Ünlüler, müzisyenler, şarkıcılar, sosyal ağ fenomenleri tarafından kullanılan oldukça popüler bir video kolaj yapma uygulaması olan PicPlayPost, Windows Phone’da da ücretsiz olarak geliyor.

PicPlayPost Özellikleri:

  • Fotoğraf, GIF ve videolardan video kolaj yapabilme
  • Video kolajları filigran ve renkli yazılarla kişiselleştirebilme
  • Kolajlara cihazdaki müzikleri ekleyebilme, süresini ayarlayabilme
  • Çok sayıda arka plan ve ayarlanabilir kenarlık
  • Video kolajları farklı ekran boyutlarında ayarlayabilme
  • Sosyal ağlarda hızlı paylaşım yapabilme

YORUMLAR