Police Dog Airport Crime Chase 1.0.0.1 (winphone)

Police Dog Airport Crime Chase

Police Dog Airport Crime Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Dog Airport Crime Chase, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz polis köpeği simülasyon oyunlarından biri.

Police Dog Airport Crime Chase, özel eğitimli polis köpekleriyle havaalanında güvenliği sağlamaya çalıştığımız simülasyon tarzında bir Windows Phone oyunu ve de ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Gerek köpek gerek suçlu gerekse de çevre modellemelerinin dikkat çektiği oyunda özel eğitimli K9 köpekleriyle suçluları durdurmaya çalışıyoruz. Havaalanında hırsızlık yapılması, bomba yerleştirilmesi, uyuşturucu maddelerin sokulması gibi suçları engellemek amacıyla farklı görevlerde bulunuyoruz.

Polis köpeği olarak kimi zaman bir hırsızı yakalamaya çalıştığımız, kimi zaman da uçağa biniş noktasında yapılan kontrollere yardımcı olduğumuz oyunda görevleri başarıyla tamamlayabilmek için verilen süreyi aşmamamız gerekiyor. Oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşen görevler sonucunda elde ettiğimiz başarının ise bir getirisi yok. Sadece yeni köpeklerin kilidini açabiliyoruz.
Havaalanında güvenliği sağlamak için polis köpeğimizle sürekli olarak bir koşuşturmaca içerisinde olduğumuz oyunun kontrol sistemi ise oldukça kolay; herkesin oynayabileceği tarzda yapılmış. Polis köpeğini yönlendirmek için soldaki butonu, engelleri aşmasını ve suçlunun üzerine atlamasını sağlamak için de sağdaki butonları kullanıyoruz.

Police Dog Airport Crime Chase, polis köpeği yerine geçerek suçluları yakalayacağınız eğlenceli zaman geçirtecek bir oyun. Simülasyon tarzında oyunlardan hoşlanıyorsanız Windows Phone cihazınıza indirip bir göz atın derim.