Real Fishing Ace Pro (winphone)

Real Fishing Ace Pro

Real Fishing Ace Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Fishing Ace Pro, Windows Phone platformundaki en gerçekçi balık tutma oyunu.

Real Fishing Ace Pro, hafta sonu tatilinde balığa çıkmak isteyip canınız istemediğinde hevesini geçirmek adına Windows Phone telefonunuza indirip oynayabileceğiniz en iyi balık tutma oyunu.

Detaylı hazırlanmış görselleri, animasyonları, ses efektleriyle Windows Phone platformundaki en başarılı balık tutma oyunu diyebileceğim Real Fishing Ace Pro’da bir harita üzerinden ilerleyerek dünya turu atıyoruz. Ancak Oouna ilk başladığınızda tüm harita açık değil; balıkları yakaladıkça kazandığınız altınlarla yeni Amazon, Nil gibi yeni yerlerin kilidini kaldırıyorsunuz.

Oyun bizlere gerçeğe yakın bir oynanış sunduğundan ilerlemek çok basit değil. Tıpkı gerçekteki gibi oltamızı attıktan sonra balıkların yemimize gelmelerini bekliyor ve sonrasında tüm gücümüzle kendimize çekmemiz gerekiyor. Balıkların gücünün oyunun başında dahi hemen tükenmemesi oyunun zorluğu hakkında fikir sahibi olmamıza yetiyor.

Göl, nehir, kumsal, açık deniz gibi balık tutabilecek her noktada bulunduğumuz oyunda yükseltmeler de mevcut. Oltamızın tüm parçalarını yenileyebiliyoruz. Bu noktada bir tavsiyede bulunmam gerekirse; Tutulan balıklar fazla kazandırmadığından yenileme ekranında seçiminizi dikkatlice yapın.

YORUMLAR