Real Manager 0.8.8.9 (winphone)

Real Manager

Real Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Manager, Windows Phone 8.1 cihazınız için alternatif ücretsiz dosya yöneticisi.

Real Manager, Microsoft’un Windows Phone cihaz kullanıcıları için hazırladığı dosya yöneticisi Dosyalar’a alternatif olarak kullanılabilecek kadar başarılı bulduğum bir uygulama. Telefonunuzdaki ve sd kartınızdaki dosya ve klasörleri yönetebildiğiniz uygulamayı ücretsiz olması açısından indirip denemenizi tavsiye ederim.

Windows Phone telefonunuzla birlikte gelen dosya yöneticisinde dosyalarınızı kolaylıkla yönetemediğinizi düşünüyor ve de ek özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız Real Manager harika bir alternatif diyebilirim. Tüm bağlantı şekilleri ile dosya paylaşımı, dosya ve klasörleri şifreleyerek güvenli bir alanda saklama, hareket destekli video ve müzik oynatıcı gibi her dosya yöneticisinde bulunmayan özelliklere sahip bu uygulamanın sadece Windows Phone 8.1 ve üzeri cihazlarda çalıştığını, önceki sürümler için tasarlanmadığını belirteyim.

Herkesin kullanacağı düşünülerek hazırlanmış, son derece modern ve sade kullanıcı arayüzü ile karşımıza çıkan Real Manager’da bir dosya yöneticisi uygulamasında olan her işlev ücretsiz olarak kullanıma açık. Dosyaları kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme ve aramanın dışında Bluetooth, NFC ve WiFi ile paylaşma, dosyaları başka bir uygulamada açabilme, fotoğraf ve videoların küçük ön izlemelerini görebilme, dosya ve klasörleri iki farklı görünümde listeleme ve tabii ki tam özellikli müzik ve video oynatıcısı, fotoğraf görüntüleyici… Her işlevin kullanımı son derece rahat ve sorunsuzca çalışıyor.

Telefonunuzdaki ve sd kartınızdaki onlarca dosya ve klasör arasından dilediğinize erişmek, dosyalarınızı paylaşmak, fotoğraf ve videolarınızı merakla gözlerden saklamak için kullanabileceğiniz Real Manager şu anda beta aşamasında olmasın rağmen sorunsuz çalışıyor ve birçok dosya yöneticisinden iyi.

YORUMLAR