Robot Bros 1.0.0.0 (winphone)

Robot Bros

Robot Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robot Bros, bulmaca öğeleri içeren platform oyunudur.

Robot Bros, Windows Phone'lu telefon ve tabletlerle uyumlu bulmaca öğeleri içeren bir platform oyunudur. Farklı becerilere sahip 6 farklı robotu yönettiğiniz oyunda bitiş noktasına ulaşmak için birbirinden zorlu engelleri aşmanız gerekiyor.

Kolay oynanışa sahip bir platform oyunu olan Robot Bros, tek bir robotu yönetmenize izin veren, tüm robotları bitiş çizgisine ulaştırmaya çalıştığınız zorlu bir bulmaca oyunu.

90 seviye boyunca 6 farklı robot türünü yönetmenize imkan tanıyan oyunda buzdan engellerle dolu 6 platform bulunuyor. Kısa bir tutorial bölümünün ardından oyuna başlıyorsunuz. Sol alt köşeye konumlandırılmış yön tuşları ile robotları dilediğiniz yöne hareket ettirebiliyor, sağ alt köşedeki yukarı yön simgesi ile de robotları zıplatabiliyorsunuz. Önünüze çıkan dev buz kütlelerini aşmak içinse buz engelleme butonunu kullanmanız gerekiyor. Kontroller oldukça basit görünse de, engelleri aşmak sandığınız kadar kolay olmayacak. Bir yandan engelleri aşarken, diğer yandan da yıldızları toplayacaksınız. Oyuna bir robotla başlıyor, ilerledikçe diğer robotlar oyuna dahil oluyor.

Robot Bros, Windows Phone tabanlı cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlu bir bulmaca/platform oyunu.

YORUMLAR