Russian Minibus Simulator 3D (winphone)

Russian Minibus Simulator 3D

Russian Minibus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Minibus Simulator 3D, minibüs taksiyle yolcu toplayarak hayatınızı kazandığınız bir simülasyon oyunu.

Russian Minibus Simulator 3D, Windows Phone telefonunuzda simülasyon oyularına yer veriyorsanız kesinlikle şans vermeniz gereken bir oyun. Her ne kadar görsel açıdan beklentileri karşılamasa da son derece keyifli bir oynanış sunuyor.

Başta minibüs taksi olmak üzere farklı araçları sürme deneyimi yaşatan simülasyon oyununda amacınız zamanında hırsızlık, araba hırsızlığı yapmış hayatının geri kalanını minibüs şoförü olarak geçirmeye karar vermiş bir Rus vatandaşına yardımcı oluyorsunuz. Oyunun başında tahmin edeceğiniz üzere paranız yok. Kazancınızı şehrin farklı noktalarında duran yolcuları alarak sağlıyorsunuz.

Oyunda minibüsle ilerlemek oldukça basit gibi görünüyor. Hem ok işaretinden hem de haritadan yolcuların nerelerde beklediklerini görebiliyorsunuz. Lakin yolculara ulaşmak çok kolay değil. Hem yer yer karşınıza çıkan Rus arabaları, hem de süre sınırı durak noktasına hızlıca ulaşmanızı engelliyor. Yolcuları zamanında alabilmek kadar güvenli taşımak ta mühim.

Trafik lambaları, benzin istasyonları gibi detaylarla süslenen Rus sokaklarında gece – gündüz demeden minibüs şoförlüğü yaparak hayatınızı kazanacağınız oyunun tek eksi yanı görsel kalitesi. Görseller biraz daha iyi olsaydı mobildeki en iyi minibüs sürme oyunları arasına rahatlıkla girebilirdi diye düşünüyorum.