Scoopshot 1.1.1.0 (winphone)
Scoopshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    P2S Media Group Inc

Scoopshot, çekmiş olduğunuz video ve fotoğrafları satarak para kazanabileceğiniz bir Windows Phone uygulamasıdır.

Windows Phone mobil işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama olan Scoopshot ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz.

Zaten mobil fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız ve çekmiş olduğunuz fotoğrafların bir şekilde size ek bir gelir getirmesini istiyorsanz Scoopshot uygulamasını deneyebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınız aracılığıyla çektiğiniz farklı konseptli videoları ve fotoğrafları ihtiyacı olan kullanıcılara veya yayın kuruluşlarına satabileceğiniz Scoopshot, günden güne popülerliğini arttırmaya devam etmektedir.

Öyle ki dünya üzerinde birçok mobil fotoğrafçı ve amatör kullanıcılar, çekmiş oldukları fotoğrafları satarak her ay binlerce dolar gelir elde etmektedirler.

Çevrenizde gelişen ve haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz olayları fotoğraflayarak, bu fotoğrafları dünya üzerindeki birçok medya kanalına satabileceğiniz gibi isterseniz farklı kullanıcılar veya kanallar tarafından oluşturulan fotoğraf çekme görevlerini takip ederek de para kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Zaten halihazırda fotoğraf ve video çekmek gibi bir hobiniz varsa, bunu kendinize bir fırsat olarak görerek bu işten para kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız neden olmasında Scoopshot'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR