Slack (winphone)
Slack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slack, Windows Phone telefonunuzda gruplar oluşturarak ücretsiz mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

Slack, arkadaşlarımızla, iş arkadaşlarımızla gruplar oluşturarak daha hızlı iletişim sağlayabilmemiz için hazırlanmış ücretsiz bir grup mesajlaşma uygulaması ve Windows Phone platformunda beta sürümde karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz üyeliğimizi oluşturarak kullanabildiğimiz uygulamada birkaç dokunuşla oluşturduğumuz gruplara arkadaşlarımızı ekleyebiliyoruz. Gruba eklediğimiz kişiler doğrudan dosya, fotoğraf, video paylaşımında bulunabiliyor. Özellikle çalışma ortamında ek bir servis kullanmadan paylaşımın hızlca yapılabiliyor olması zaman kazanma açısından önemli. Ayrıca sosyal ağ uygulamalarında olduğu gibi grup üzerinden gönderilen mesajlara yanıt vermek, yeniden paylaşmak, favorilere eklemek, etiket ekleyerek dikkat çekmek mümkün.

Bireysel kullanıcılardan çok iş kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran bir uygulama olarak gözüken Slack, e-posta ve bulut depolama servislerini ortadan kaldırarak grup halinde iletişim ortamını sağlayan harika bir uygulama. Çapraz platform desteği sayesinde mobil ve masaüstünde gerçekleştirilen mesajları senkronize eden uygulamanın Windows Phone sürümü geliştirilme aşamasında olduğundan şu an için diğer platformlardan daha kullanışsız olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR