SmartThings 2014.1017.2136.3427 (winphone)

SmartThings

SmartThings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SmartThings, evinizi akıllı eve dönüştüren ev otomasyon uygulamalarından biridir.

SmartThings, evinizi akıllı eve dönüştürmenin en kolay yoludur. Evinizi uzaktan kontrol etmenize yardımcı olmanın haricinde alışkanlıklarınızı öğrenerek evinizi otomatik olarak ayarlayabilen SmartThings’in Windows Phone uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmekte ve çalışmak için SmartThings Hub veya Starter Kit ürününe ihtiyaç duymaktadır.

Kapıları kilitleme, enerji kullanımını kontrol etme, ışıkları söndürme, televizyonu açma ve daha pek çok işi Windows Phone telefonunuzdan yapmanıza imkan tanıyan SmartThings, sadece 15 dakikada kurulumu tamamlanan ve kullanıma hazır hale gelebilen bir ev otomasyon uygulaması.

Hareket sensörü SmartSense Motion, kapı ve pencerelerin açılıp açılmadığını algılayan sensör SmartSense Open / Closed, nem sensörü SmartSense Moisture, elektrikli cihazları uzaktan kontrol etmenizi izin veren akıllı priz SmartPower Outlet, bahçe ışıklarını kontrol etmenizi sağlayan Pluggable Light Dimmer Outlet dahil birçok akıllı cihazı kullanımınıza sunan SmartThings’in uygulaması ile SmartThings ürünlerini telefonunuzdan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

SmartThings Özellikleri:

  • Kapı, çekmece ve diğer eşyalar açılıp kapatıldığında, hareket ettirildiğinde bilirsiniz.
  • Evden ayrıldığınızda veya eve geldiğinizde ışıkların açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Gece olduğunda ışıklarınız ve televizyonunuz açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Enerji kullanımınızın kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.
  • Eve girip çıkanlar için anlık bildirim alırsınız.