Subway Surfers 1.39.0.0 (winphone)
Subway Surfers
ÜCRETSİZ
2  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  113,656

 • Üretici

  Kiloo Games

Subway Surfers sevilen oyunun Windows Phone versiyonudur

Kiloo Games'in popüler kaçış oyunu Subway Surfers nihayet Windows Phone cihazlar için çıkış yaptı.

Android ve iOS versiyonları gibi ücretsiz bir oyun olan Subway Surfers Windows Phone versiyonu bize yine aynı yüksek heyecan ve eğlenceyi Windows Phone cihazlarımız üzerinde yaşama imkanı veriyor. Subway Surfers'da Jake, Ticky ve Fresh'e huysuz dedektiften ve onun sevimsiz köpeğinden kaçmalarına yardımcı olurken hızlı ve bolca adrenalin dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Subway Surfers'da bir yandan dedektiften kaçmalı, diğer yandan da bize doğru gelen trenleri takip etmeli ve gerektiği anda yön değiştirip trenlerin üzerinde zıplamalı ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirmeliyiz. Bu mücadelemize bir de yolumuz üzerindeki altınları toplama işi eklenince oyun oldukça heyecanlı bir hal alıyor.

Subway Surfers bize oldukça canlı ve kaliteli grafikler sunuyor. HD çözünürlüğü destekleyen oyun Windows Phone 8 cihazların ekranlarında görsel bir şölen yaratmakta. Oldukça kolay kontrollere sahip oyun bize rahat bir şekilde oyunu oynama imkanı sunuyor ve kontrolleri düşünmeden oyuna odaklanmamıza yardımcı oluyor.

Eğer kaçış türü oyunları seviyorsanız ve Windows Phone 8 cihazınızda oynayabileceğiniz bu türde bir oyun arıyorsanız Subway Surfers kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Subway Surfers düzenli olarak güncellemeler yoluyla yeni içeriklere kavuşmaktadır ve oyunculara uzun süreli bir eğlence vaad etmektedir.

1.39.0 güncellemesi ile oyuna eklenenler:

 • Subway Surfers Dünya Turu ile Los Angeles'a yolculuk ediyoruz
 • Holywood'un film setlerinde sörf yapabiliyoruz
 • Yeni yarışmalar ve ödüller bizi bekliyor
 • Wayne için yeni bir kostüm oyuna ekleniyor

Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR