Super Square 1.0.0.0 (winphone)

Super Square

Super Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Square, Windows Phone telefonunuzda reflekslerinizi geliştirmek için boş zamanlarda oynayabileceğiniz harika bir oyun.

Super Square, göz yormayan sade görselleriyle dikkat çeken kısa süreliğine kafa boşaltmak amacıyla oynanabilecek en ideal oyunlar arasında. Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan oyunda tamamen şekillerden oluşan bir platformda parmaklarınızı olabildiğince hızlı kullanarak ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Görsellikten ziyade oynanışa bakan biriyseniz ve de beceri oyunlarına zaafınız varsa reflekslerinizi ve sabrınızı ölçen bu oyun oldukça hoşunuza gidecek. Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu oyunda amacınız kareyle engellere takılmadan olabildiğince ilerlemek; hedefiniz de yüksek puan elde edip en iyiler sıralamasına girmek. İkisi de oldukça zor ve sabır gerektiriyor.

Öncelikle oynanıştan bahsedecek olursam; Kontrol ettiğiniz kareyle şekilli engelleri aşmak için ekrana tek dokunmanız yeterli oluyor. Kare normalde en fazla bir adım zıplayabilirken, belli şekillerin üzerinden birkaç adım zıplayabiliyor ki bunu başarmak oyunun en can alıcı noktası. Yüksek engelleri aşabilmek için mükemmel ötesi zamanlama yapmanız ve parmaklarınızın birbirine dolanmaması gerekiyor. Öte yandan engeller karşınıza hep aynı noktada çıkmıyor. Bazen düz zeminde ilerlerken karşılaşıyor, bazen de üste atlamanız sonra tekrar alta inmeniz gerekiyor.Anlatması bile bu denli zor olan bir oyunda yüksek puan elde etmek ise çok zor, ilk oynayışta imkansız. “Çift haneli rakamlara ulaştığınızda sevineceksiniz.” Ifadesinden zorluk düzeyini tahmin etmişsinizdir.

YORUMLAR