The Tribez & Castlez (winphone)

The Tribez & Castlez

The Tribez & Castlez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Tribez & Castlez, Windows Phone telefonunuzda çevrimdışı oynayabileceğiniz orta çağ strateji - savaş oyunu.

The Tribez & Castlez, orta çağda geçen strateji oyunu The Tribez’in devamı niteliğinde hazırlanmış ve son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Büyüyle yönetilen bir dünyaya yolculuğa çıktığımız oyunda gizemli zindanları ziyaret ediyor, terk edilmiş kalelerin antik duvarları arkasındaki esrarengiz eserleri inceliyor, korkunç – iğrenç görünümlü canavarlarla savaşıyoruz.

Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip internete bağlanmadan da oynayabildiğimiz orta çağ savaş oyununda klasik olarak kendi krallığımızı kuruyor, gelişiyor ve topraklarımızı genişletmeye çalışıyoruz. Gerek yiyecek gerekse de savaş gereksinimlerinizi sağlayan her türlü kaynağa sahibiz ancak gelişmemizi istemeyen oldukça fazla sayıda düşmanımız mevcut ve daha oyunun başından kendilerini gösteriyorlar.

Bir yandan krallığımızı sona erdirmekte ısrarlı düşmanlarımızla savaşırken (genellikle savunma hattında gerçekleşiyor) diğer yandan krallığımızın devamlılığını sağlamaya çalıştığımız her anı aksiyon dolu bu oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR