Tiny Troopers 1.0.0.1 (winphone)

Tiny Troopers

Tiny Troopers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Troopers, eğitimli minyatür askerlerle savaştığımız son derece keyifli ve kaliteli bir savaş oyunu.

Tiny Troopers, iOS ve Android platformunda milyonlarca kez indirilmiş bir savaş oyunu ve mobil platforma göre oldukça başarılı grafiklere, son derece keyifli bir oynanışa sahip. Adından da anlayacağınız üzere gerçek bir savaş oyunundan ziyade eğlence odaklı hazırlanmış bir mobil oyun.

Xbox entegrasyonu ile gelen oyun temel olarak diğer savaş – strateji oyunlarından farklı değil. Yine ordumuzu kurup genişletiyor ve üssümüze akın akın gelen düşman askerlerini geri püskürtmeye çalışıyoruz ve yer yer düşman üssüne saldırıda bulunuyoruz. Oyunu farklı kılan ise minyatür askerlerle savaşmamız.

Gece gündüz demeden minyatür askerlerle savaştığımız oyunda emrimize eğitimli üç asker veriliyor. Kahraman askerlerimizi kullanarak kimi zaman düşmanı yok ediyor, kimi zaman binaları havaya uçuruyoruz, kimi zaman da savaş sonrası yerle bir olmuş bölgelere gidip gazetecilere eşlik ediyoruz. Toplamda 30 özel görev bulunuyor ve başarı ile tamamladığımız her görev sonrası askerlerimiz daha da güçleniyor ve daha iyi ekipmanların kilidini açıyoruz. Görevlerin haricinde zombilerle karşı karşıya geldiğimiz hayatta kalma modu yer alıyor.

Tiny Troopers, Windows Phone 8 ve üzeri cihazlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunun 512 MB bellekli cihazlara desteği de bulunuyor.

YORUMLAR