Township (winphone)

Township

Township
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Township, Windows Phone telefonunuzda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz şehir ve çiftlik kurma yönetme oyunu.

Township, yüksek binalardan oluşan olabildiğince karmaşık yapıda şehriniz ile tamamen kendi çabalarınızla ürettiğiniz ürünleri satıp geçiminizi sağladığınız yemyeşil ve dinlendirici havasıyla sizi içerisine çekecek çiftliğiniz arasında gidip geleceğiniz bir simülasyon oyunu.

Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımız çıkan popüler oyunlardan Township, bir yandan şehrinizi kurabileceğiniz, diğer yandan çiftçilikle uğraşabileceğiniz uzun soluklu bir oyun.

Ücretsiz olarak indirip internet bağlantınızı aktif ederek oynayabileceğiniz oyunda öncelikli olarak işe çiftçilikle başlıyorsunuz. Başlangıçta hasat toplama, hayvanları besleme, nüfusu artırma, halkın ihtiyaçları karşılama gibi öncelikli olarak yapmanız gerekenler gösteriliyor.

Hoş bir animasyonla başlayan ve aynı şekilde devam eden şehir – çiftlik kurma ve yönetme oyununda amacınız hem şehir hem de çiftlik tarafında halkın mutlu olmasını sağlamak. Bunun için ilk etapta şehrinizi canlandırmak yerine insanların yeme, içme gibi temel ihtiyaçlarını karşılaşmanız gerek. Sonrasında kafeler, sinemalar açarak halkınızın sosyal bir yaşam sürmelerini sağlayabilirsiniz. Bu iki dengeyi iyi ayarlamanız durumunda nüfusunuz artıyor ve seviye atlıyorsunuz.