Toy Defense 1.1.1.0 (winphone)

Toy Defense

Toy Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toy Defense, popüler kule savunma oyunları arasında ve Windows Phone'da da ücretsiz.

Toy Defense, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kule savunma oyunları arasında ve oldukça kaliteli bir yapım. 1. Dünya Savaşı atmosferini yeniden oluşturan yapımda oyuncak askerleri kontrol ediyor, düşman birliklerine geçit vermemeye çalışıyorsunuz. Askerler oyuncak olmasına rağmen kendinizi gerçek bir savaşın ortasındaymış gibi hissedeceğiniz oyunun çoklu oyuncu desteği de bulunmakta.

Popüler kule savunma oyunları arasında kendisine yer bulan Toy Defense, Windows Phone platformuna gelse de oynasam dediğim yapımlar arasında. Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda akıcı bir oynanış sunan yapımda adından da anlayacağınız üzere birliklerimiz oyuncaklardan oluşuyor. Farklı yeteneklere sahip oyuncak askerleri harita üzerinde stratejik noktalara yerleştirerek (Birlikleri yerleştireceğiniz noktalar önceden belirlenmiş yeşil alanlar) düşman birliklerinin üssümüze giriş yapmasını önlemeye çalışıyorsunuz. Savuşturduğunuz her düşman para kazandırıyor ve sanal parayı kullanarak yeni birlikler üretebiliyorsunuz. Savunma birlikleri çok az sayıda olduğundan iyi seçim yapmanız gerekiyor. Kimileri sadece hava / kara saldırılarını engellerken, kimileri hem hava hem de karadan gelecek saldırıları engelleyebiliyor.

Dünyanın farklı noktalarından 70’den fazla görevi tamamlamamızı isteyen oyunda askerlerde rütbe atma olayı da unutulmamış. Rütbesi fazla olan askerler tahmin edeceğiniz üzere düşman birliklerini daha hızlı savuşturuyor. Tabii ki askerlerin yeteneklerini geliştirmeniz de mümkün. Tüm bunların gerçek para harcamadan da yapılabiliyor olması ise harika.

Kuşbakışı kamera açısı ile oynanış sunan Toy Defense, bolca boş vaktiniz varsa oynayabileceğiniz harika bir kule savunma oyunu.

YORUMLAR