Video Diary 2015.508.2141.1616 (winphone)

Video Diary

Video Diary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Diary, Windows Phone telefonunuzda videolarınızı düzenlemek, efekt ve filtre uygulamak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Video Diary, Windows Phone platformunda şimdiye kadar tanıştığım en kapsamlı video düzenleme uygulaması diyebilirim. Videolarınızı kesip biçmekten filtre ve efekt uygulamaya, yüksek kalitede video kaydı yapmaktan paylaşmaya ücretsiz bir video uygulamasında olması ve olmaması gereken her şey mevcut.

Windows Phone’a özel popüler uygulamalar arasında olan Video Diary’da yok yok diyebilirim. Onlarca gerçek zamanlı uygulayabileceğiniz video efektleri ve filtreler, videolarınızın arka planına müzik ve enfes efektler ekleyebileceğiniz ve dilediğiniz noktalarını kesip biçebileceğiniz düzenleme araçları, sesli asistan Cortana ile gecikmeli video kaydı yapabilme gibi harika özellikler sunan uygulamanın takvim özelliği de dikkat çekici. Şu ana kadar hiçbir video düzenleme uygulamasında görmediğim takvim, arkadaşlarınızın veya kendi özel günleriniz için hazırladığınız videoları dilediğiniz bir zamanda paylaşmanız için hatırlatmada bulunuyor. Klasik takvimden farklı olarak videoyu paylaşacağınız kişinin profil fotoğrafını görebiliyorsunuz.

Videolarınıza “romantik”, “mutlu”, “sıradan” olarak etiketleme seçeneği de sunan Video Diary’da mevcut videolarınızı içe aktarıp düzenleme, hazırladığınız videoları OneDrive’a atma veya kişilerinizle paylaşma şansına da sahipsiniz.

Sürekli olarak yeni video efektlerinin eklendiği ödüllü video düzenleme ve efekt uygulaması Video Diary, bence her Windows Phone kullanıcısının cebinde bulunmalı.

YORUMLAR