VLC Media Player (winphone)
VLC Media Player
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,935

  • Üretici

    VideoLan Team

VLC for Windows 10, Windows 10 telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi video oynatıcı.

Açık kaynak kodlu popüler video oynatıcı VLC Media Player’ın Windows 10 mobil ve masaüstü bilgisayarlarda ortak kullanılabilen evrensel sürümü. Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz uygulamayla altyazılı video ve yüksek kalitede ses dosyalarınızı sorunsuz oynatabilmenin yanı sıra video ve seslerinizi kolaylıkla yönetme, altyazılı filmler için altyazısını kolaylıkla bulma ve yerel sunucularınız veya NAS cihazlarınızdaki içeriği görüntüleme şansına sahipsiniz.

Windows 10 için özel olarak geliştirilen VLC Media Player, video ve ses dosyalarınızı kolaylıkla organize edebilmenizi sağlayan olabildiğince basitleştirilmiş, modern arayüzle geliyor. Medya kütüphanesinden tüm videolarınıza rahatlıkla ulaşıp altyazı, altyazı indirme, bölümlü videoları algılama, ses ve video senkronizasyonunu sağlama özellikli video oynatıcıdan sorunsuzca izleyebiliyorsunuz. Picture in Picture yani Resim İçinde Resim özelliği sayesinde de izlemekte olduğunuz videoyu dilediğiniz bir köşede açık bırakıp bir yandan video akarken diğer yandan kütüphanenize göz atabiliyorsunuz. Ses kütüphanesinde ise dinlediğiniz müzikleri sanatçı, albüm, şarkı bazında filtreleyebilmenin yanı sıra sanatçıların biyografilerine ulaşabiliyorsunuz.

Açık ve koyu tema seçenekleriyle gelen VLC, FLAC, MKV başta olmak üzere birçok ses ve video formatının yanı sıra DLNA/UPnP, FTP, SFTP, NFS protokollerini destekliyor. Ayrıca Windows 10’a özel teknolojileri kullanmasıyla pil tüketimi ve 4K videoları oynatma konusunda da başarısını gösteriyor.

Windows 10 için VLC Media Player’ın tek eksik yanı DVD veya Bluray’leri desteklememesi. DVD – Bluray filmleri izlemek için masaüstü sürümüne ihtiyacınız var.

YORUMLAR