Where's My Perry? 1.6.0.4 (winphone)

Where's My Perry?

Where's My Perry?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Perry?, Disney'in Windows Phone kullanıcıları için ücretsiz yaptığı bulmaca oyunlarından biri.

Where's My Perry?, Disney’in imzasını taşıyan fizik tabanlı bulmaca oyunu ve hem mobil hem de Windows tabletlerde oldukça popüler. Where’s My Water? oyununun farklı tema üzerine kurulmuş hali diyebileceğim popüler bulmaca oyununda Ajan Perry’nin merkeze ulaşması için çabalıyoruz.

Daha önce Where’s My Water oyununu oynadıysanız Where’s My Perry? oyununa ısınmakta zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Çünkü değiştirilen tek şey karakterler olmuş. Timsah yerine ornitorenke yardım ediyoruz. Ajan P olarak bilinen diğer ornitorenklerden oldukça farklı olan karakerimiz dünyayı kurtarmak için görevlendirilmiştir. Günlerden bir gün merkeze çağrıldığı vakit taşıma küplerinin içerisinde sıkışıp kalır. Bu noktada da biz devreye giriyor ve Ajan P’nin merkeze ulaşmasını sağlıyoruz.

Taşıma kapsülünün içeriisinde merkezle iletişime geçme mücadelesi veren ajanımızı içerisinde bulunduğu durumda kurtarmak için tüplere gücü veren jeneratörü harekete geçirmemiez gerekiyor. Bunun için tübe bağlı kanallara suyu akmasını sağlıyoruz. Farklı kanallardan suyu ulaştırdığımızda jeneratör devreye giriyor ve ajanımızı taşıyan kapsül harekete geçiyor.

Toplamda 60 seviyenin yani çözmemiz gereken 60 bulmacanın yer aldığı Where’s My Perry?, Disney’in Windows Phone kullanıcıları için ücretsiz yaptığı oyunlar arasında. Disney’in oyunlarına ilginiz varsa indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR