World at Arms (winphone)
World at Arms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,973

  • Üretici

    Gameloft

World at Arms, yüksek kalitede grafik ve sesler sunan ücretsiz bir modern savaş stratejisi oyunudur.

World at Arms, geliştiriciliğini Gameloft’un üstlendiği tamamen ücretsiz oynanabilen modern savaş stratejisi oyunudur. Yüksek kalitede grafikleri ve şaşırtan animasyonların yanı sıra gerçeğini aratmayan ünite ve binalarla atmosferi içinizde hissedin. Belalı KRA’nın kuvvetlerini püskürtmeye hazır mısın?

Strateji türündeki en popüler oyunlar arasında gösterilen World at Arms oyununda ABD’ye saldırarak tüm dünyayı kontrol altına almaya çalışan KRA kuvvetleri karşısında ulusu kurtarma mücadelesi vereceksiniz. Gerek hava, gerek kara, gerekse de denizin derinliklerinde çatışmalarda girdiğiniz oyunda dünyanın dört bir tarafından gelen oyunculara karşı savaşabilir veya birlik olup gücünüze güç katabilirsiniz, seçim sizin.

İster tek başınıza isterseniz de dünya genelindeki savaşçılar ile hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz strateji oyununda çöl, şehir, kar, su altı gibi pekçok bölge yer alıyor. Sosyal özelliklerden faydalanarak diğer oyuncularla savaş planı hakkında sohbet edebilir, güçlerinizi birleştirmek adına klik oluşturabilir veya bir kliğe katılabilirsiniz.

Harika grafikleri ve etkileyici animasyonların yanı sıra sosyal ağ entegrasyonu ile de dikkat çeken World at Arms, savaş stratejisi oyun türünden hoşlananların kesinlikle denemesi gereken bir oyun.

YORUMLAR