Zaman Haber 1.2.1.0 (winphone)

Zaman Haber

Zaman Haber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zaman haberlerini Windows Phone cihazınızdan ücretsiz olarak takip edebileceğiniz bir uygulama.

Türkiye'nin en çok okunan gazetelerinden biri olan Zaman gazetesini basılı haliyle takip etmek yerine internet üzerinden takip ediyorsanız bu işi Windows Phone cihazınız için hazırlanan bir uygulama ile yapmanız mümkün. Bildiğiniz haber portalını tarayıcıya girmek zorunda kalmadan mobil cihazınız için optimize edilmiş halde takip etmeniz mümkün. Yerli ve üçüncü parti bir uygulama olan Zaman Haber yine Murat Ersin Agüloğlu'nun çok sevdiği turkuaz tonların arka planda hakim olduğu bir çalışma.

Renk kontrastı tam olarak uyumlu gözükmese de okunabilir arayüz ve güzel tasarlanmış haber başlıkları Zaman Haber ile gündemi takip etmeyi kaliteli bir deneyime çevirebiliyor. Tasarım diliyle Windows Phone dizaynına en sadık uygulamasını hazırlamış olan Murat Ersin Agüloğlu'yu bu konuda takdir edebiliriz. Öte yandan, Zaman'ın internet sistesinde olduğu gibi farklı kategoriler arasından geçiş yapaıp belli ilgi lanalarını kapsayan haberleri takip edebilirsiniz. Bunlar; son dakika, manşet, teknoloji, ewğitim, aile-sağlık ve benzeri konulardan oluşuyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile Zaman internet sitesinde bulunan haberleri mobil cihazınıza optimize edilmiş bir şekilde takip edebilirsiniz.