Zaytung 11.4.2012 (winphone)
Zaytung
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Suayip Ozmen

Zaytung birbirindne komik ve mizahi haberlerle kullanıcılarını güldüren bir uygulama.

Zaytung, Windows Phone cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir mizah uygulaması. Herkesin yakından bildiği ve eğlenceli haberleriyle özellikle sosyal medyada büyük ses getiren Zaytung'u artık Windows Phone işletim sisteminde de kullanabiliyoruz. Üstelik uygulamayı indirmesi tamamen ücretsiz.

Gerçek haberleri esprili bir dille ele alan ve söz konusu haberleri insanı güldüren hikayelere dönüştüren Zaytung'da birbirinden eğlenceli yazılar bizleri bekliyor. Uygulamanın kullanımı son derece basit ve arayüz olarak da internet ortamından bildiğimiz Zaytung arayüzüne sahip.

Uygulamada sunulan haberlere erişim sağlayabilmek için basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Zaten akış içerisinde en yeni haberler direkt olarak karşımıza çıkıyor. Elbette ilgimizi çekenleri farklı sosyal medya kanalları üzerinden çevremizdekilerle de paylaşabiliyoruz.

Boş zamanlarınızı geçirmek için keyifli bir mizah uygulaması arayışındaysanız, çok uzaklara gitmeyin ve Zaytung'a bir göz atın.

YORUMLAR