Zoo Tycoon Friends 1.1.1.3381 (winphone)

Zoo Tycoon Friends

Zoo Tycoon Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoo Tycoon Friends, hayal gücünüzü kullanarak kendi hayvanat bahçenizi oluşturabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

Zoo Tycoon Friends, Microsoft’un seri haline gelmiş hayvanat bahçesi yönetme oyununun en yenisidir. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda kendi hayvanat bahçemizi oluşturuyor, hayvanlarımızı besleyip büyütebiliyor, daha fazla ziyaretçi çekmek adına çalışmalar yapıyoruz.

Microsoft Studios tarafından geliştirilen, konsollardan sonra mobil cihazlara uğrayan popüler hayvanat bahçesi yaratma oyunu Zoo Tycoon Friends’de hayalimizdeki hayvanat bahçesini kurmanın ve büyütmenin dışında dünyadaki hayvanları korumayı amaç edinmiş insanları yönettiğimiz görev esaslı mod da bulunuyor.

Bir yandan hayvanat bahçemizi süsleyen hayvanların bakımı ile uğraşırken, diğer yandan ziyaretçi sayımızı artırmaya çalıştığımız oyun, cihazlar arası senkronizasyon desteği de sunuyor. Bu sayede Windows Phone telefonunuzda başladığınız oyuna tablet ve bilgisayarınızdan devam edebiliyorsunuz. Son olarak oyunun 512MB bellekli cihazları –şu an için- desteklemediğini belirtelim.

YORUMLAR