Cava Racing

Cava Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Umber Games, iOS işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Cava Racing, bir yarış oyunundan bol miktarda aksiyon görmek isteyenlere hitap eden bir Android oyunu. Hız duygusunu arabalardan farklı araçlarla da yaşamanın mümkün olduğunu kanıtlayan bir yapıya sahip olan Cava Racing'te kontrolümüze bir robot veriliyor ve bu robotu virajlı yollarda ilerletmeye çalışıyoruz.

Looney Tunes'daki Marvin the Martian karakterine benzeyen bu robotun tek bir amacı var; hiçbir yere çarpmadan ilerlemek ve bölümlere serpiştirilmiş olan tüm puanları toplamak. Bu noktada devreye biz giriyoruz ve karaktere bu macerası esnasında yardımcı oluyoruz. Kuşbakışı kamera açısına sahip olan oyunda 60 fps görüntü oranı sunuluyor. Bu da daha akıcı ve yumuşak bir yarış oyunu deneyimi yaşamamızı garantiliyor. Fps oranına ek olarak oyunda ilginç tasarımlı, sürreal görsellere yer verilmiş.

Bu kategoride yer alan diğer oyunlarda da görmeye alıştığımız gibi Cava Racing'te de farklı amaçlara hizmet eden bonuslar ve güçlendiriciler var. Zaman zaman beklenmedik derecede zorlaşan bölümleri bonuslar aracılığıyla daha kolay geçebiliyoruz.

Genel oalrak başarılı bir çizgide ilerleyen Cava Racing, farklı ve orijinal bir yarış oyunu oynamak isteyen herkesin mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR