4vid

4vid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternette gezinirken karşılaştığınız ve hoşunuza giden videoları indirmek istiyorsanız 4vid uygulamasını kullanabilirsiniz.

İnternette gezinirken karşılaştığınız ve hoşunuza giden videoları Android cihazlarınıza indirmek istiyorsanız 4vid uygulamasını kullanabilirsiniz.

İnternette her gün onlarca hatta yüzlerce videoyla karşılaşıyoruz. Bu videoların bazıları ilgimizi çekmezken, bazıları ise oldukça hoşumuza gidebiliyor. Bu tür videoları kaydetmek ve daha sonra izlemek istediğimizde genellikle internet paketi veya kısıtlamalarla karşılaşabiliyoruz. 4vid uygulaması ise tüm bunların önüne geçerek, sadece video bağlantısını ilgili alana yapıştırarak videoları indirmenizi sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan 4vid uygulamasını başlattığınızda, ekranda gördüğünüz kutuya video linkini yapıştırıp Download butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Bu adımdan sonra internet hızınıza bağlı olarak birkaç dakika içerisinde istediğiniz tüm videoları indirmeye başlayabiliyorsunuz. Hoşunuza giden videoları daha sonra açarak internet paketinizi harcamanıza gerek bırakmayan 4vid uygulaması ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

YORUMLAR