ADAM

ADAM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ADAM, engelleri aşmak üzere şirin bir robotu yönlendirdiğimiz, basit oynanışı ve güzel müzikleriyle akılda kalıcı, zaman geçirmek için ideal bir arcade oyunu.

ADAM, Artifical Defense Automation Module olarak da tuhaf bir açılımı var, şirin bir küçük robotu yönlendirdiğimiz, grafik stiliyle dikkat çeken bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda robotumuz kendini sonsuz bir dünyada karşısına çıkan mekanik tehlikeleri atlatarak ilerliyor. Bu anlamda ADAM'ı bir sonsuz koşu oyunu olarak da bulmak mümkün, ancak çok daha kısıtlı içeriklerle, sadece tehlikeleri aşarak yüksek skora tırmandığımız bir arcade oyunu demek daha doğru oluyor.

Kafasını uzatabilen bir esnekliğe sahip şirin robotumuz, yukarıdan veya aşağıdan gelen engellere ya boynunu uzatarak, ya da kafasını bir yere tutturup gövdesini yukarı çekerek sonsuz yol boyunca ilerliyor. Başta biraz karışık gibi görünebilir ancak oyunu bir kere oynadıktan sonra az çok ne yapacağınızı anlıyorsunuz. ADAM'da kontroller zorlayıcıdansa oldukça basit bir durumda kullanıcı dostu olarak düşünülmüş. Zaten karşınıza gelen engellerde daha çok beceri üzerine ve çok ani çekilde ilerlemiyor. ADAM'ın zor bir yol izlememesi her türden oyuncuya hitap etmesi açısından iyi olmuş.

ADAM'ın oynanışındansa bölümler boyunca dinleyeceğiniz güzel müziklerine değinmek istiyorum. Zaten çok fazla kafa yoracak bir oynanışı olmadığından, oyunun üreticileri her bölüme hoş ve akılda kalıcı müzikler eklemiş. Bu, oyunda geçirdiğiniz süreyi de olumlu etkileyerek ADAM'ı çok sıradan bir oyun olmaktan kurtarıyor. Olabildiğince fazla engeli aşın, aman robotun boynuna dikkat edin ve oyuna cuk oturan müziklerle keyfinize bakın, işte ADAM bundan ibaret.

Eğer Anroid akıllı telefonunuzda basit bir arcade oyunu arıyorsanız ve tek amacınız güzel vakit geçirmekse, ADAM benzersiz grafik stili ve hoş tonlarıyla ücretsiz olarak sizleri bekliyor.

ARTILAR

Oyuna giden eğlenceli müzik albümü

Farklı ve hoş bir grafik stili

EKSİLER

Kendi kategorisine yetersiz bir oynanış

YORUMLAR