Adapt Run

Adapt Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adapt Run, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen ve yerli oyun yapımcıları tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

Adapt Run, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir sonsuz koşu oyunudur. 

Yerli oyun geliştiricisi Unknow Story Games'in ellerinden çıkan Adapt Run, Android'in ilk sürümlerini kullanan telefon ve tabetler de dahi çalışan, çok eülenceli sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi. Oyunda çok tatlı bir bukalemunu kontrol ediyor ve onun amaçsızca koşusunu yönetiyoruz. Onun hızlı ve güvenli şekilde koşmasına yardım olduğumuz gibi farklı özelliklerinden de yararlanabiliyoruz. 

Renk değiştirin ve çevreye uyum sağlayın. El ile çizilmiş grafikleri, eğlenceli bir sonsuz koşucu oyunu! Bir bukalemun ve beş farklı renkte gelen çevre öğeleri! Rastgele oluşturulan çevre öğeleri sayesinde, reflekslerinizi ve sabrınızı zorlayacak. Her oyun bir önceki kadar zor ve tamamen farklı. Boş vakitlerinde eğlenceli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz ve çevrenizin renklerine adapte olarak farklı bir oyun mekaniği deneyimleyebileceğiniz bir oyun kendisi.

YORUMLAR