Ambulance Doctor 1.0.4 (Android)

Ambulance Doctor

Ambulance Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambulance Doctor, ambulans ile hastaneye götürdüğünüz hastalara ilk müdehaleyi yapacağınız ve onları iyileştirmeye çalışacağınız eğitici ve öğretici bir Android oyunudur.

Ambulance Doctor, özellikle çocukların oynaması için daha uygun olan bir sağlık ve eğlence oyunudur. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirirken aynı zamanda sağlığın önemini kavrayabilecekleri bu oyundaki amaç, hasta olup hastaneye giden hastalara ambulansda ilk müdehaleyi gerçekleştirmek.

Acil doktoru görevi üstleneceğiniz oyunda, ambulansa farklı tür hastalık ve yaralara sahip hastalar binebilir. Yapmanız gereken şey ise hastalıklarını tespit ederek doğru tedavi yöntemi izlemek. Tedavi için kullanabileceğiniz farklı araçlar ambulans içerisinde bulunuyor. Yaralara pansuman, ağrılara iğne ve bu tür tedavi işlemleri ile hastaları iyileştirebilirsiniz.

Hastalara dikkati davranarak onların canlarını yakmadan bir an önce iyi edip, bir sonraki hastanın tedavisine geçmelisiniz. Çocuklarınızın oynayabileceği hatta onlar birlikte oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Ambulance Doctor tam size göre bir uygulama olabilir. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR