Ancestor 1.2.3 (Android)

Ancestor

Ancestor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ancestor mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu

Ancestor bolca aksiyonun içerisine atılmanızı sağlayan ve güzel bir görünüm sunan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon - platform oyunu olan Ancestor'da ölümcül düşmanlarla ve tuzaklarla donatılmış fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve kahramanımızla zorlu bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Oyun boyunca karşımıza klasik engellerin yanısıra yaratıcılığımızı konuşturmamız gereken bulmacalar da çıkıyor.

Ancestor'da bir yandan engelleri zıplayarak ve platformlar arasında geçiş yaparak geçmeye çalışırken diğer yandan düşmanlarımızla da savaşıyoruz. Çeşitli silah seçeneklerine sahip olduğumuz oyunda heyecan dolu bölüm sonu canavarları da yer alıyor. Bu savaşlarda reflekslerimizi kullanmamız gerekmekte.

Ancestor'daki bölümler rastgele bir düzenle yaratılıyor. Bu sayede oyunu her oynadığınızda farklı bir yapı karşınıza çıkıyor ve oyundan kolayca sıkılmıyorsunuz. Oyunun retro tarzda grafikleri oldukça akıcı çalışırken genel olarak tatmin edici bir görsel kalite sunuluyor.

YORUMLAR