App Swap 2.1 (Android)

App Swap

2.1
App Swap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android telefonunuzdaki uygulama listelerinde kaybolmadan, en son ve sık kullandığınız uygulamalara tek bir kaydırma hareketiyle ulaşabilirsiniz.

App Swap uygulamasıyla artık uygulamalar arasında kaybolmadan, telefonunuzda herhangi bir ekrandayken istediğiniz uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor.

Akıllı telefonlarımız için geliştirilen uygulamalardan pek çoğunu cihazlarımızda kullanıyoruz. Bazen kullanmak istediğimiz bir uygulamayı, uygulamalar menüsünden ararken de zorluk çektiğimiz anlar oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu konuda en büyük yardımcınız olacak App Swap uygulaması, sık kullanılan uygulamalar listesi oluşturarak bu uygulamalara istediğiniz her ekrandan kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.

En son ve en sık kullandığınız uygulamaları listede en üstlere taşıyan App Swap, arama çubuğu yardımıyla istediğiniz uygulamaya daha çabuk erişme imkanı sunuyor. Cihazınızın ana ekranına yerleşip, kullandığınız launcher’ın uygulama çekmecesiyle değiştirilebilen uygulamayı başlatmak için; sanal navigasyon tuşlu cihazlarda ana ekran tuşu üzerinde aşağıdan yukarıya doğru kaydırma yaparak, fiziksel tuşlu cihazlarda ise ana ekran tuşuna basılı tutmanız yeterli oluyor.

App Swap uygulamasını başlattığınızda, ekranda soldan sağa, sağdan sola ya da ekranın üstünden soldan sağa şeklinde yaptığınız kaydırmalar için ayrı ayrı 8 uygulamaya kadar atama yapabiliyorsunuz. Uygulamalar arasında geçiş yaparken zorlanıp, aradığınızı bulmakta güçlük çekiyorsanız App Swap uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir, daha hızlı ve aktif bir kullanım sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR