ArcaneSoul 0.5.3 (Android)

ArcaneSoul

ArcaneSoul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ArcaneSoul RPG detaylarına sahip olan aksiyon tabanlı bir sidescroller oyunudur.

ArcaneSoul her ne kadar kendini RPG olarak lanse etse de özünde o bir sidescroller aksiyon oyunu. Fakat oyunun RPG motifleriyle zenginleştirildiğini itiraf etmemiz gerekiyor. Farklı özelliklere sahip karakterlerin sunulması ve bölümleri geçtikçe level atlayan oyuncular ArcaneSoul’un ilgi çekici yönleri arasında yer alıyor.

Toplamda üç farklı karakter var ve bunları her biri kendine has özelliklere sahip. Kendi tarzınıza en uygun olanı seçip maceraya başlayabilirsiniz. Oyunda çok iyi işleyen bir kontrol mekanizması kullanılmış. Ekranın solunda bulunan yönlendirme tuşlarıyla karakterimizi yönetebiliyor, sağda yer alan saldırı tuşlarını kullanarak düşmanlara saldırıda bulunabiliyoruz.

Oyunda düşmanlarınızı yenebilmek için farklı hareketleri kombo haline sergileyebilirsiniz. Komboların tasarımı ilgi çekici hazırlanmış. Dinamik modellemeler oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor. Siz de RPG motifleriyle süslenmiş aksiyon bazlı bir oyun arıyorsanız ArcaneSoul mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.